Kabartma Harita Nasıl Yapılır

Eski 08-25-2012   #1
FrmSinsi
Varsayılan

Kabartma Harita Nasıl Yapılır

Kabartma harita nasıl yapılır

Kabartma harita yapabilmek için bir çok yöntem bulunmaktadırBiz size oyun hamuru ile yapılanı tavsiye ediyoruzİlk önce bir tahtaya ihtiyacımız varTahtamızın üzerine bir kağıt seriyoruz ve daha sonra kağıdın üzerine oyun hamuru koyuyoruzOyun hamuru ile yükseltileri istediğimiz gibi ayarlayıp en son tekrar oyun hamurunun üzerine kağıt serip yerlerin isimlerini kağıda yazıyoruzUnutmayın hamurun hem altına hem üstüne kağıt sermelisinizBu şekilde yaparsanız kabartma haritanız oldukça kaliteli olacaktırBundan sonrası tamamen sizin el becerinize kalmış birşeydirEğer yetenekliyseniz çok güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla
 
Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları
Görünüm Modları


sorsorgula.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
FrmSinsi.net hakkında yapılacak tüm şikayetlerde ilgili adresimizle iletişime geçilmesi halinde kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır. İletişime geçmek için buraya tıklayınız.