Mıknatıs Ve Rüya: Soru

Eski 08-20-2012   #1
FrmSinsi
Varsayılan

Mıknatıs Ve Rüya: Soru
Ömer Çelakıl'ın programını izledim Orda mıknatıs ile ilgili bir şeyler anlattı Yastığın altına yada başa yakın bir yere mıknatıs koyduğumuzda rüyalarımız çok daha gerçekçi oluyormuş Denedim, çok ta yakına koymadım,sabah kalktığımda rüyamı hatırladım ama öyle gerçekçi vs değildi her zamanki rüyalar gibiydi Fakat biraz başım ağrıyodu Bide sağlığa zararlı değildir, sadece o manyetik alan sayesinde bu gerçekçi rüya olayı yaşanıyor vs dedi ama sürekli her gece her gece de yapmayın diyor Sağlığa zararlı değilse neden yapmayalım? Tekrar yapıcam Daha önce yapmış, bilen arkadaşlar varsa, mıknatısı ters-düz nasıl koyacağız ya da sağa sola en uygun yer neresidir acaba ?

Alıntı Yaparak Cevapla
 
Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları
Görünüm Modları


sorsorgula.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
FrmSinsi.net hakkında yapılacak tüm şikayetlerde ilgili adresimizle iletişime geçilmesi halinde kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır. İletişime geçmek için buraya tıklayınız.