Prof. Dr. Volkan Kaynaroğlu

Eski 07-28-2012   #1
FrmSinsi
Varsayılan

Prof. Dr. Volkan Kaynaroğlu
Uzmanlık Alanı: GENEL CERRAHİ

Ankara Atatürk Lisesi ni ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ni bitirdi Aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı nda uzmanlık eğitimini 1984 te tamamladı 1989 da doçent ve 1996 da profesör oldu Üç kez TÜBİTAK Teşvik Ödülü aldı 1991-1993 arasında Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Erişkin Acil Servis Şefliği yaptı Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından Ulusal Tıp Ekibi ne seçildi Özellikle meme ve endokrin cerrahisi, ayrıca gastrointestinal cerrahi, laparoskopik cerrahi ve safra yolları cerrahisi ile ilgilenmektedirTelefon: 0-312-3051676E-posta: volkank@hacettepeedutr

Alıntı Yaparak Cevapla
 
Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları
Görünüm Modları


sorsorgula.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
FrmSinsi.net hakkında yapılacak tüm şikayetlerde ilgili adresimizle iletişime geçilmesi halinde kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır. İletişime geçmek için buraya tıklayınız.