Geri Git   Frmsinsi.net - Hakkında Bilgi - Nedir > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla
 
Konu Araçları
arkadaşlar, enerjili, için, insanların, kurtulmak, kötü, tesirinden, yapmalıyız

Kötü Enerjili İnsanların Tesirinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyız Arkadaşlar?

Eski 07-17-2012   #1
FrmSinsi
Varsayılan

Kötü Enerjili İnsanların Tesirinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyız Arkadaşlar?İş yerimde olduğu yere kötü enerji veren ve birçok arkadaşımızın da ekmeğiyle şahsiyetiyle oynayan bir kadın varİyiliği dahi kötülük için ve dünya için yapıyorBulunduğu yere girdiğimizde öylesine sıkılıyoruz ki kötü enerjisi ruhu sıkıyorBu kadının şerrinden korunmak için inançlı arkadaşlarımızla Felak Nas dahil olmak üzere hep dua okuyoruzAma mutlaka bir şekilde bizi buluyorHele ki son dönemde bana aşırı derecede takmış durumdaNe yapacağımı bilmiyorumGenelde Ya Cebbar Celle Celalüh esmasını okuyorumBaşka ne yapabiliriz bu kadının şerrinden korunmak içinMeşrebimiz tutmuyorEdepsiz ve Allah korkusu yokBöyle insalarla hepimiz karşılaşıyoruz ancak hepimiz nafakamızı helalinden kazanmanın derdinde yaşarken bir de böyle hasta ruhlu yada farklı dünyaları belki de farklı şekilde kullanarak Allah a teslim ruhlarımızı boğan bu insanlardan nasıl korunacağız Sabırla dua ederkenDua ve Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlarAllah a emanet olun
Alıntı Yaparak Cevapla
 
Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları
Görünüm Modları


sorsorgula.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
FrmSinsi.net hakkında yapılacak tüm şikayetlerde ilgili adresimizle iletişime geçilmesi halinde kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır. İletişime geçmek için buraya tıklayınız.