Geri Git   Frmsinsi.net - Hakkında Bilgi - Nedir > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ikayetleri, tatil, turistlerin

Turistlerin Tatil ?ikayetleri

Eski 08-03-2012   #1
FrmSinsi

Turistlerin Tatil ?ikayetleri

Holland America Line yolcu gemisinin resepsiyonuna kyzgynlykla inen bir turist, odasynyn de?i?tirilmesini talep etti Görevli turisti sakinle?tirmeye ve odasyny neden de?i?tirmek istedi?ini anlamaya çaly?yrken turist ?unlary söyledi: “Bu yolcu gemisine avuç dolusu para ödedim ve bana deniz manzaraly bir oda verilece?i söylendi Ancak penceremden görebildi?im tek ?ey Allah’yn belasy bir park yeri…” Görevlinin cevabyysa ?uydu: “Henüz demir almadyk

Afrika’daki do?al parkta ereksiyon halindeki bir fili gören bir turistin ?ikayeti ise ?öyleydi: “Bu azgyn canavaryn görünümü, kendimi yetersiz hissetmeme yol açarak balayymy mahvetti

Ni?anlymla iki yatakly oda ayyrttyk ancak bize çift ki?ilik yatakly bir oda verildi Ni?anlymyn bu yüzden hamile kalmasyndan sizi sorumlu tutuyoruz Bizi istedi?imiz gibi bir odaya koysaydynyz bunlar ba?ymyza gelmezdi

Di?er çok çok çok önemli ?ikayetler ise ?unlar:

Denizde Balyk Varmy?!

Turistlerin di?er ?ikayetleriyse ?öyle:

Y?portacydan 5 avroya RayBan güne? gözlü?ü aldym ama sahte çykty

Bize denizde balyk oldu?unu söylemediler Çocuklar çok korktu

Benim tek yatak odaly dairemi arkada?laryn üç odaly dairesiyle kar?yla?tyrdym Onlarynki benimkinden önemli ölçüde büyüktü

Bro?ürde “Konaklamada berber yok” deniliyor Biz kuaförlük e?itimi alyyoruz, orada kalabilir miyiz?”

Plaj çok kumluydu…”

Sahil bro?ürde gördü?ümüz sahile benzemiyordu Bro?ürünüzde kumsal sary görünüyor, bizim gitti?imizse beyazdy

Plajda üstsüz güne?lenmek yasaklanmaly Kocam bütün gün di?er kadynlary seyretti?i için tatilim burnumdan geldi

Plajdaki yiyecek büfesinden aly?veri? eden turist: “Dy?aryda klima olmaksyzyn sycakta kuyrukta bekledik

Me?er Sivrisinekler Isyryrmy?

Tatildeyken sivrisinek ysyrdy Bana bunlaryn ysyrabilece?i konusunda kimse uyaryda bulunmamy?ty

Dükkanlaryn ö?leden sonra kapatylmasy aptalca Ben siesta zamany aly?veri? etmek istiyordum Bu yasaklanmaly

Su parkynda yer ayyrtyrken hiç kimse bize mayolarymyzy ve havlularymyzy getirmemizi söylemedi

Çok fazla Yspanyol vardy Resepsiyonist Yspanyolca konu?uyordu Yemekler Yspanyol yemekleriydi Çok fazla yabancy vardy

Turda gürültücü ve saygysyz konuklaryn bulunabilece?i konusunda uyarmak tur operatörü olarak sizin göreviniz

Turistlerden biri ise Hindistan gezisinde lokantalarda körili yemek verilmesinden bykkynlyk geldi?inden, baharatly yiyeceklerden ho?lanmady?yndan ?ikayet etti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

frmsinsi.net