Geri Git   Frmsinsi.net - Hakkında Bilgi - Nedir > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alınır, aralık, aöl, belgesi, giriş, sınav, yerleri

AÖL Giriş Belgesi Nasıl Alınır? 8-9 Aralık AÖL Sınav Giriş Yerleri

Eski 4 Gün Önce   #1
Şengül Şirin

AÖL Giriş Belgesi Nasıl Alınır? 8-9 Aralık AÖL Sınav Giriş Yerleri

AÖL giriş belgesi nasıl alınır? 8-9 Aralık AÖL sınav giriş yerleri

AÖL sınav giriş yerleri açıklandı 8-9 Aralık'ta yapılacak olan AÖL sınavlarının giriş yerlerini merakla bekleyen binlerce öğrenci giriş belgelerini AÖL resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabiliyor Peki AÖL oturumları saat kaçta başlayacak?

A+ a-

Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-1 Dönem sınav yerleri açıklandı

AÖL SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

AÖL 1 dönem sınavları 08 - 09 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilecek Sınava katılacak öğrencilerimiz Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler

SINAV YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL 1 DÖNEM OTURUMLARI SAAT KAÇTA?

08 Aralık 2018 Cumartesi
1 Oturum Saat 930
2 Oturum Saat 1400
09 Aralık 2018 Pazar
3 Oturum Saat 1430

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

frmsinsi.net