Yalnız Mesajı Göster

Pantolon Varken Hamile Kalınır Mı?

Eski 11-04-2012   #13
FrmSinsi

Türkiyeye cinselliği öğreten ve insanların cinsel anlamda bilinçlenmesini sağlayan ve bir çok tabunun yıkılmasında başrol oynayan Haydar Dümen kendisine yöneltilen soruları kendi uslubu ile yanıtlaması da duruma ayrı bir renk katmış durumdaTürkiyenin cinsellik danışmanı olan Haydar Dümen alanında kendisini ıspatlamış bir Seksoloji uzmanıdırHer türlü sorunun sorulduğu Haydar Dümen bazı zamanlarda öyle sorularla karşılaşıyor ki bu kadarına da pes dedirtecek cinsten doğrusuİşte o pes dedirten sorulardan birisi …

Pantolona Boşalınca Hamile Olunur Mu?

Hamile Kalma Sorusu:Merhaba, size bir sorum olacak üç gün önce sözlümle seviştim Üzerimde giysi yoktu Onun üzerinde blucin vardı Ben dayamayarak pantolonun cinsel organına yakın bir yere boşaldım Sözlüm ve ben hamile kaldığından şüpheleniyoruz İki günden beri de midesi bulanıyor Cevabınızı bekliyorum

Haydar Dümen Cevabı

Sevgili okurum Pantolondan ya da bezlerden içeri geçebilecek bir spermi Tanrı henüz yaratmadı Spermler Amerikalıların icat ettiği beton delen füzeler gibi bir şeyleri delip geçemiyor Spermler kendilerine uygun vajina kanalında ve ondan sonra rahim içinde döllenme borularında asfalt yolda gider gibi kayar giderler Bunun için hiç üzülmeyin Eşin ne hamile kaldı bu durumlarda ne de hamile kalabilir

Alıntı Yaparak Cevapla